Destek

Bildiğiniz gibi yıllardır dünya çapındaki tüm arkeolojik gelişmeleri ve makaleleri neredeyse aynı gün Türkçe’ye kazandırıyor ve hem sitemizden hem sosyal medya hesaplarımızdan anlık olarak sizlere sunuyoruz.

Takdir edersiniz ki her gün makale taraması yapmak, çevirileri yapmak, yayına hazırlamak, sosyal medyaları yürütmek, özel dosyalar hazırlamak, röportajlar yapmak oldukça meşakkatli ve zaman alan bir süreç.

Biz yaklaşık 5 yıldır tüm bu işleri hiçbir maddi karşılığı olmadan yaptığımız gibi, aynı zamanda yüksek ziyaretçi sayımız nedeniyle aylık olarak oldukça fazla hosting ücretleri ödüyoruz.

Bize küçük de olsa destek olarak, maddi yükümüzü hafifletebileceğiniz gibi, yeni atılımlar yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Bize destek olmak isterseniz Patreon hesabımız burada: https://www.patreon.com/arkeofili

Sadece 1 dolar bile destek olmak isterseniz yapmanız gereken şey çok kolay. Linke tıkladıktan sonra “become a patron” seçmek, destek olacağınız tutara tıklamak ve kart bilgilerinizi girmek.

Biz kimiz?

2014 yılında kurulan Arkeofili, Doktora, Yüksek Lisans ve Lisans programlarında öğrenim hayatlarına devam eden arkeolog, antropolog ve sanat tarihçilerden oluşan yazar kadrosu ile Türkiye’den ve dünyadan arkeoloji içerikleri üreten, arkeoloji ve kültür varlıkları bilincini herkese kazandırmaya çalışan, arkeoloji ile toplum arasında kültür tercümanlığı görevini üstlenmiş bir internet oluşumu.

Kısa sürede her kesimden ve her yaş grubundan milyonlarca kişiye ulaşarak arkeolojinin sadece belirli bir zümreye değil, herkese hitap eden bir bilim olduğunu kanıtlayan Arkeofili, bilgi dolaşımını güçlendirmeyi ve bilimsel bilginin toplum çerçevesinde işlenerek kültür varlıkları bilincini herkese kazandırmayı amaç edinmektedir.

Siz de Arkeofili’ye destek olarak çalışmalarımızın sürdürülebilir olmasına katkıda bulunabilirsiniz.